DÍKY, ŽE JSTE POMOHLI NAŠÍ KNIZE, ABY VYŠLA!

Pointa je opravdu neobvyklé nakladatelství. Aby v něm mohla nová kniha vyjít, musí už předem dokázat, že si na sebe dokáže vydělat. Veškeré náklady potřebné na výrobu knížky se musí vybrat dopředu v třicetidenní crowdfundingové kampani.

Vy už víte, že se nám potřebné finance sehnat podařilo. Ale nevím, zda si dokážete představit, jaké nervy to byly. A tak jsme v prosinci 2019 psali:

POMOZ KNIZE, ABY VYŠLA!

BY ADMIN · PROSINEC 1, 2019

Když se v předprodeji nevybere dostatek prostředků, tak kniha vůbec nevyjde !!!

Na webu nakladatelství Pointa právě běží kampaň, díky které se snad podaří vybrat dostatek financí na to, aby mohla naše knížka vyjít tiskem. Potřebujeme vybrat 164 000,- Kč, což není zrovna málo. Proč tolik peněz a za co je utratíme?

Předběžná kalkulace zahrnuje náklady na tisk (brožovaná vazba, plnobarevný interiér, formát A5, 290 stran, 2000 kusů), náklady na práci redaktora, korektora, grafika a sazeče a pak několik menších položek (poplatek za skladování, za platební bránu v e-shopu, provize nakladatelství atd.).

Celková suma je oněch 164 000,- Kč. Je to částka, kterou musíme získat dopředu, aby mohla knížka jít do výroby. Část sumy už jsme získali od sponzorů, kteří budou mít v knize placenou inzerci. Zbylá část však zůstává na Vás, na našich čtenářích. Máme čas jen do 23.12. a jen Vy můžete rozhodnout, zda budeme na Vánoce slavit vznik nové knížky, nebo oplakávat potopený projekt. Podpořte nás už teď! V dubnu Vám pak přijde do schránky knížka, která vznikla právě díky Vám!

Den před skončením kampaně nám spadl obrovský kámen ze srdce. Potřebná suma byla zafinancovaná. Takže všem jednotlivcům, kteří nás podpořili zakoupením knihy v předprodeji, i všem firmám, které si v knize zakoupily inzerci, obrovské díky za podporu!!!

You may also like...