Jana Ligurská: Atopický ekzém a potravinové alergie očima mámy

Komplexní příručka pro rodiče malých ekzematiků optikou matky pěti dětí

A hlavně jak se z toho všeho nezbláznit.

Kniha je průvodcem pro rodiče dětí s atopickým ekzémem. Ukazuje příčiny vzniku ekzému a jeho průběh. Vysvětluje, co vás čeká v ordinaci pediatra, alergologa i dermatologa. Ozřejmuje, co mohou a nemohou odhalit alergologické testy. Jaké potraviny mohou atopický ekzém zhoršovat a jak se stravovat s vyloučením alergenů. A co ještě má vliv na stav nemocné kůže. Kniha radí, jak správně pečovat o atopickou pokožku, jak zmírňovat svědění, jak vhodně pečovat o celou domácnost, jak zažádat úřady o příspěvek na péči. A hlavně jak se z toho všeho nezbláznit.

Z knížky prozatím můžete ochutnat:

V jaké fázi se kniha nyní nachází?

Finance na výrobu knihy jsme díky jednotlivcům i firmám získali v crowdfundingové kampani, která probíhala 23. 11. – 23. 12. 2019. Vybralo se neuvěřitelných 164 000,- Kč, za něž zaplatíme především tiskárnu, ale i redakční a korektorské práce, grafické a sazečské úpravy. Všem obrovské díky za podporu!

V lednu a únoru dáme knize finální podobu a v březnu bude na řadě tiskárna. Od 13. dubna 2020 už budete moci naši publikaci hledat v knihkupectvích. Pokud raději nakupujete přes internet, můžete si knihu v nakladatelství Pointa objednat už nyní. Jakmile vyjede z tiskárny, poletí knížka hned k přímo k Vám.